Nia, get into your body !

Lessen

Keer terug naar het lessenoverzicht

Hieronder zie je de lessen die worden georganiseerd in het gehele land.

Klik op een les naar keuze voor meer informatie.

Laat je de lesgever weten wanneer je graag naar je eerste les komt ?

Weekdag sorteer Tijdstip Locatie sorteer Lesgever sorteer
Maandag 09u15-10u15 Gent (Oost-Vlaanderen) Valeria Caccamo
Maandag 11h00-12h00 Waterloo (Waals-Brabant) Alexandra Teunis
Maandag 12u30-13u30 Sint-Amandsberg (Oost-Vlaanderen) Eva Zabarylo
Maandag 12u30-13u30 Turnhout (Antwerpen) Vera Van den Berghe
Maandag 18u00-19u00 Kapellen (Antwerpen) Sofie Mora
Maandag 19u00-20u00 (Antwerpen) Lies Coppens
Maandag 19u00-20u00 Sint-Denijs (West-Vlaanderen) Isabelle Delabie
Maandag 19u30-20u45 Hasselt (Limburg) Carolien Damman
Maandag 20u00-21u00 Gent (Oost-Vlaanderen) Valeria Caccamo
Maandag 20u15-21u15 Evergem (Oost-Vlaanderen) Els Verheije
Maandag 21u00-22u00 Berchem (Antwerpen) sabine bruggeman
Dinsdag 09u30-10u45 Hechtel (Limburg) Carolien Damman
Dinsdag 10u15-11u15 (Nederland) Marjon Van Dorsselaer
Dinsdag 10u45-11u45 Gent (Oost-Vlaanderen) Els Verheije
Dinsdag 11u30-12u30 Olne (Luik) Franca Rizzo
Dinsdag 14u30-15u30 Vaux-sous-Chèvremont (Luik) Franca Rizzo
Dinsdag 15u00-16u00 (Nederland) Marjon Van Dorsselaer
Dinsdag 17h00-18h00 Embourg (Luik) Franca Rizzo
Dinsdag 18h30-19h30 Beaufays (Luik) Michèle Dethor
Dinsdag 19u00-20u00 Mortsel (Antwerpen) Vera Van den Berghe
Dinsdag 19u00-20u00 Heverlee (Vlaams-Brabant) Tania Vens
Dinsdag 20h00-21h00 Essen (Antwerpen) sabine bruggeman
Dinsdag 20u00-21u00 Wilrijk (Antwerpen) Marianne Schenck
Dinsdag 20u00-21u00 Sint-Katelijne-Waver (Antwerpen) Lies Coppens
Dinsdag 20u00-21u00 Overmere (Oost-Vlaanderen) Leen De Vreese
Woensdag 09u30-10u30 Sint-Martens-Latem (Oost-Vlaanderen) Eva Zabarylo
Woensdag 09u30-10u30 (Luik) Muriel Gertruda
Woensdag 10u30-11u30 Borgerhout (Antwerpen) Vera Van den Berghe
woensdag 11h00-12h00 (Waals-Brabant) Alexandra Teunis
Woensdag 18h30-19h30 Liège (Luik) Michèle Dethor
Woensdag 18h30-19h30 Verviers (Luik) Franca Rizzo
Woensdag 20u00-21u00 Aalst (Oost-Vlaanderen) Andy Herssens
Woensdag 20u00-21u00 Beerlegem (Oost-Vlaanderen) Lisbeth Haustraete
Woensdag 20u00-21u00 Stekene (Oost-Vlaanderen) Sofie Mora
Woensdag 20u00-21u00 Verviers (Luik) Franca Rizzo
Woensdag 20u00-21u00 Lier (Antwerpen) Vera Van den Berghe
donderdag 10h00-11h00 (Waals-Brabant) Alexandra Teunis
Donderdag 17u00-18u00 Sint-Niklaas (Oost-Vlaanderen) Ingrid Dekeyser
Donderdag 18u30-19u30 Olne (Luik) Franca Rizzo
donderdag 19h45-21h00 Waterloo (Waals-Brabant) Alexandra Teunis
Donderdag 19u00-20u00 (Oost-Vlaanderen) Els Bolliou
Donderdag 19u00-20u00 kortrijk (West-Vlaanderen) Isabelle Delabie
Donderdag 20u00-21u00 Buggenhout (Oost-Vlaanderen) Sofie Mora
Donderdag 20u00-21u00 Antwerpen (Antwerpen) Marianne Schenck
Donderdag 20u30-21u30 Melle (Oost-Vlaanderen) Eva Zabarylo
Vrijdag 09u00-10u00 Gent (Oost-Vlaanderen) Lisbeth Haustraete
Vrijdag 10h00-11h00 Liège (Luik) Michèle Dethor
Vrijdag 10u00-11u00 Mechelen (Antwerpen) Lies Coppens
Vrijdag 10u15-11u15 (Nederland) Marjon Van Dorsselaer
Vrijdag 12u00-13u00 Wilrijk (Antwerpen) (Antwerpen) Marianne Schenck

Nog geen les in je buurt? Heb je zin om een playshop, workshop of zelfs een lessenreeks te helpen organiseren? Aarzel niet om enkele lesgevers aan te spreken!

Neem ook eens een kijkje bij de activiteiten die georganiseerd worden in het hele land!

Trekt het je aan om zelf lesgever te worden? Hier vind je meer informatie over de opleiding.

Sfeerbeelden